Můj příběh

Jen stručně vám mohu povědět o mém příběhu, a o tom jak miluji radost, přírodu, zvířata, knihy a jedinečné momenty při cestování.

Jsem jen další obyčejný snílek, který zjistil, že může žít svůj vysněný život. Ale to jsem zjistila až jsem opustila střední školu, kde jsem žila ten klasický život podle nějakého systému (že něco stále musím). Alespoň jsem se tam zamilovala do jedné činnosti a to do fotografování. Každopádně jsem věděla, že na vysokou školu mě nikdo nikdy nedostane. Protože mám ráda život bez řádu a hodnocení. Tvořím podle nálady a už vůbec nechci nic obhajovat.

Když jsem se učila jak ovládat můj první foťák Nikon D7000, pomáhali mi k tomu pejsci. Jelikož mě nejen baví být s nimi a pozorovat jejich radost, ale taky ji zachycovat s foťákem. U koní mě baví ta jejich volnost a to, jak může kůň krásně naučit člověka, jak být svobodný.

Stejně tak moje záliba paragliding, kterou jsem objevila když mi bylo 18 let, dal mi mnoho možností jak poznat jiný svět z ptačího pohledu. Ve vzduchu jsem zjistila, jaké to je být v přítomnosti. Jak nemít plnou hlavu zbytečných myšlenek, užívat si každou vteřinu a vnímat každý vánek větru.

A jedna taková velká změna byla ta, kdy jsem nevěděla kudy kam, sbalila jsem si nejdůležitější věci, opustila komfort a vyrazila na konec světa. Tady začala nová etapa nejen mého života, ale i celkového focení. Totiž poznala jsem, jaké to je být jako milovník fotograf přírody a divokých zvířat.

Na závěr chci dodat, že každý jsme tvůrci svého života. Když se podíváte jaký život žijete teď, je to výsledkem vašich myšlenek v minulosti. Užívejme každou krásnou přítomnost, buďme vděční a usměvaví. 🙂 A hlavně milujme sebe a naší planetu.

With love and peace.

rad.ost

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More