Fotografie psů

Psi mi vlastně pomohli se naučit fotit. Než jsem se odhodlala fotit lidi nebo popřípadě nějaké jiné fotky na zakázky, učila jsem se fotit na psech. Postupem času jsem začala zjišťovat, že u focení psů chci zůstat, jelikož mě baví pozorovat jak si hrají, jak jsou plní energie a radosti.
A moc mě baví tyhle radostné psí momenty fotit.

Jestli nemáte představu jak focení s pejsky v ateliéru probíhá nebo se bojíte přijít se svým pejskem na takové focení, tak na těchto videích se můžete přesvědčit, že je to i někdy velká sranda. Focení v ateliéru pejsci zvládají bez problému, a i když neumí pořádně poslouchat, vždy alespoň pár fotek vyjde! 🙂

Máte taky doma svého pejska a zaujaly vás moje fotky?
Tak pojďme se domluvit na společnou foto-prochajdu.
Kontaktovat mě můžete emailem: povolna-r@email.cz

Více informací o focení v ateliéru a exteriéru:  ZDE

Úprava fotek – Tahle činnost mě baví úplně stejně jako samotné focení. Po celém dni si sednout večer s čajíkem, s pár sušenkami k počítači a pohrát si s barvičkami na fotce v Lightroomu. 

Before After
Before After
Before After
Before After
Before After

Mám ráda nejen fotografie, ale i malby. A když někdo šikovný spojí obě dvě v jedno, je to něco úžasného. 

Tady jsou ukázky od šikovných umělkyň, které namalovaly obrazy podle mých fotografií.

Autor: Michaela Malcherová

Autor: Ivana Vaňková

Knížka: Ze života Bulíka

Když jsem poprvé fotila tohoto bulíka, přišel na focení úplně vyfešákovaný. Na sobě měl košilku a okolo krku motýlka. Focení bylo velice zábavné a fotky dopadly ještě lépe, než podle mých představ. Za pár měsíců mi přišla od majitelky bulíka zpráva, že bude psát knihu a poprosila mě, zda by nemohla použít mé fotografie do její knížky. Já souhlasila a o několik měsíců později přišli i na druhé focení a také vyšel druhý díl této knížky.

 

 

 

 

Většina československých vlčáků, se kterými při focení spolupracuji a můžete je vidět na mých fotkách jsou z Chovatelské stanice Dancing Warrior.

 

 

 

 

 

Spolupráce s Laer – kožené obojky pro psí kamarády

www.laerstore.com

Máte taky doma svého pejska a zaujaly vás moje fotky?
Tak pojďme se domluvit na společnou foto-procházku.
Kontaktovat mě můžete emailem: povolna-r@email.cz

Více informací o focení ZDE